-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-92
1 322 516.40
UAH з ПДВ
Номер:
c2a68c07f95a4bf698087d171ef5fadd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-15-003931-b-a1
Замовник:
КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22660139
-
Контактна особа:
Оксана Лукащук +380575832038 jutlobud@ukr.net
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів,, вул. Міліцейська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лизавета Миколаївна Кокшарова +380504022405,+380573736429 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1404
Дата підписання:
14.04.2021 16:00
Період дії договору:
14.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 322 516.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 220 419.40 UAH)
Оплачено:
1 322 516.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 220 419.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
32000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бензин А-92
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15030 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4951fbd1d72345ef903bad9b37cbb773
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до розділу XIII. Договору «Місцезнаходження та банківські реквізити сторін»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.05.2021 16:05
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0fc4d483feb140e787e4fc4c177a3168
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до вимог ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», змінити п. I п.п.1.1; п.п.1.4, п.III п.п.3.1, п.п.3.2, п.XII п.п.12.2. даного Договору і викласти їх в наступній редакції:
1.1. Постачальник зобов'язується поставити Замовнику Товар: ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-92), (ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин; ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо), зазначений в Специфікації (Додаток № 2, що є невід'ємною частиною цього Договору), надалі за текстом - Товар, а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.05.2021 15:43
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
462f0f8d086149f89ad75a87b0e1fe8b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до вимог п.2 - ч.5; ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», змінити п. I п.п.1.1; п.п.1.4, п.III п.п.3.1, п.п.3.2, п.XII п.п.12.2. даного Договору і викласти їх в наступній редакції:
1.1. Постачальник зобов'язується поставити Замовнику Товар: Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-92), (ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин; ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо), зазначений в Специфікації (Додаток № 3, що є невід'ємною частиною цього Договору), надалі за текстом - Товар, а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар.
1.4. Найменування Товару визначається Специфікацією (Додаток № 3). Кількість Товару визначається Специфікацією (Додаток № 3).
3.1. Загальна сума цього Договору становить 1 889 700 грн. 00 коп. (один мільйон вісімсот вісімдесят дев’ять тисяч сімсот грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 314 950 грн. 00 коп. (триста чотирнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 3) (у тому числі за рахунок бюджетних коштів 1 322 790,00 грн.( один мільйон триста двадцять дві тисячі вісімсот дев’яносто грн.00 коп.),в т.ч. ПДВ 20% 220 465,00 грн.(двісті двадцять тисяч чотириста шістдесят п’ять грн. 00 коп.), за рахунок власних коштів підприємства 566 910,00 грн.(п’ятсот шістдесят шість тисяч дев’ятсот десять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 20% 94 485,00 грн.(дев’яносто чотири тисячі чотириста вісімдесят п’ять грн.00 коп.))
3.2. Ціна за одиницю Товару визначається Специфікацією (Додаток № 3).
12.2. Специфікація ( Додаток № 3).
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.05.2021 14:33
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2af38559dcfc4a5b9028b43c15260fcc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до вимог ч.5; ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», змінити п. I п.п.1.1; п.п.1.4, п.III п.п.3.1, п.п.3.2, п.XII п.п.12.2. даного Договору і викласти їх в наступній редакції:
1.1. Постачальник зобов'язується поставити Замовнику Товар: Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-92), (ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин; ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо), зазначений в Специфікації (Додаток № 4, що є невід'ємною частиною цього Договору), надалі за текстом - Товар, а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар.
1.4. Найменування Товару визначається Специфікацією (Додаток № 4). Кількість Товару визначається Специфікацією (Додаток № 4).
3.1. Загальна сума цього Договору становить 1 889 700 грн. 00 коп. (один мільйон вісімсот вісімдесят дев’ять тисяч сімсот грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 314 950 грн. 00 коп. (триста чотирнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 4) (у тому числі за рахунок бюджетних коштів 1 322 790,00 грн.( один мільйон триста двадцять дві тисячі сімсот дев’яносто грн.00 коп.),в т.ч. ПДВ 20% 220 465,00 грн.(двісті двадцять тисяч чотириста шістдесят п’ять грн. 00 коп.), за рахунок власних коштів підприємства 566 910,00 грн.(п’ятсот шістдесят шість тисяч дев’ятсот десять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 20% 94 485,00 грн.(дев’яносто чотири тисячі чотириста вісімдесят п’ять грн.00 коп.))
3.2. Ціна за одиницю Товару визначається Специфікацією (Додаток № 4).
12.2. Специфікація ( Додаток № 4).
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
07.06.2021 09:59
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9edc31dd4e2945fba43db02848f0166e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до вимог ч.5; ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», змінити п. I п.п.1.1; п.п.1.4, п.III п.п.3.1, п.п.3.2, п.XII п.п.12.2. даного Договору і викласти їх в наступній редакції:
1.1. Постачальник зобов'язується поставити Замовнику Товар: Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-92), (ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин; ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо), зазначений в Специфікації (Додаток № 5, що є невід'ємною частиною цього Договору), надалі за текстом - Товар, а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар.
1.4. Найменування Товару визначається Специфікацією (Додаток № 5). Кількість Товару визначається Специфікацією (Додаток № 5).
3.1. Загальна сума цього Договору становить 1 889 700 грн. 00 коп. (один мільйон вісімсот вісімдесят дев’ять тисяч сімсот грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 314 950 грн. 00 коп. (триста чотирнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 5) (у тому числі за рахунок бюджетних коштів 1 322 790,00 грн.( один мільйон триста двадцять дві тисячі сімсот дев’яносто грн.00 коп.),в т.ч. ПДВ 20% 220 465,00 грн.(двісті двадцять тисяч чотириста шістдесят п’ять грн. 00 коп.), за рахунок власних коштів підприємства 566 910,00 грн.(п’ятсот шістдесят шість тисяч дев’ятсот десять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 20% 94 485,00 грн.(дев’яносто чотири тисячі чотириста вісімдесят п’ять грн.00 коп.))
3.2. Ціна за одиницю Товару визначається Специфікацією (Додаток № 5).
12.2. Специфікація ( Додаток № 5).
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.06.2021 15:33
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7f2b4a217366448c9fcb8b02cbcf5717
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до вимог ч.5; ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», змінити п. I п.п.1.1; п.п.1.4, п.III п.п.3.1, п.п.3.2, п.XII п.п.12.2. даного Договору і викласти їх в наступній редакції:
1.1. Постачальник зобов'язується поставити Замовнику Товар: Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-92), (ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин; ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо), зазначений в Специфікації (Додаток № 6, що є невід'ємною частиною цього Договору), надалі за текстом - Товар, а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар.
1.4. Найменування Товару визначається Специфікацією (Додаток № 6). Кількість Товару визначається Специфікацією (Додаток № 6).
3.1. Загальна сума цього Договору становить 1 889 700 грн. 00 коп. (один мільйон вісімсот вісімдесят дев’ять тисяч сімсот грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 314 950 грн. 00 коп. (триста чотирнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 6) (у тому числі за рахунок бюджетних коштів 1 322 790,00 грн.( один мільйон триста двадцять дві тисячі сімсот дев’яносто грн.00 коп.),в т.ч. ПДВ 20% 220 465,00 грн.(двісті двадцять тисяч чотириста шістдесят п’ять грн. 00 коп.), за рахунок власних коштів підприємства 566 910,00 грн.(п’ятсот шістдесят шість тисяч дев’ятсот десять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 20% 94 485,00 грн.(дев’яносто чотири тисячі чотириста вісімдесят п’ять грн.00 коп.))
3.2. Ціна за одиницю Товару визначається Специфікацією (Додаток № 6).
12.2. Специфікація ( Додаток № 6).
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
05.08.2021 14:54
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5856749cfa724fd9a5a6254ffe8bc947
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Загальна сума цього Договору становить 1 322 516 грн. 40 коп. (один мільйон триста двадцять дві тисячі п’ятсот шістнадцять грн. 40 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 220 419 грн. 40 коп. (двісті двадцять тисяч чотириста дев’ятнадцять грн. 40 коп.) згідно із Специфікацією (Додаток № 7) (у тому числі за рахунок бюджетних коштів 1 322 516 грн. 40 коп. (один мільйон триста двадцять дві тисячі п’ятсот шістнадцять грн. 40 коп.), в тому числі ПДВ 20%: 220 419 грн. 40 коп. (двісті двадцять тисяч чотириста дев’ятнадцять грн.
40 коп.), за рахунок власних коштів підприємства 0,00 грн.(нуль грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 20% 0,00 грн.(нуль грн.00 коп.))
Зменшити суму даного Договору на 567 183,60 грн.(п’ятсот шістдесят сім тисяч сто вісімдесят три грн. 60 коп.) в тому числі ПДВ 20%: 94 530,60 грн.(дев’яносто чотири тисячі п’ятсот тридцять грн. 60 коп.)( у тому числі за рахунок бюджетних коштів 273,60 грн. (двісті сімдесят три грн. 60 коп.), в т.ч. ПДВ 45.60 грн. (сорок п’ять грн. 60 коп.), за рахунок власних коштів підприємства 566 910,00 грн. (п’ятсот шістдесят шість тисяч дев’ятсот десять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 94 485,00 грн. (дев’яносто чотири тисячі чотириста вісімдесят п’ять грн. 00 коп.)).
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 09:15
Статус:
Опубліковано