-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Фільтруючий матеріал аніоніт, катіоніт, кислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2021-03-04-001358-c
Завершена
5 725 663.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 478.89 UAH
мін. крок: 0% або 1 478.89 UAH
Номер:
deababe6ff2047f88cdb6ecaf249f263
Внутрішній номер закупівлі:
8907308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-04-001358-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна +380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 725 663.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2021 09:44 - 27.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2021 09:44 - 07.04.2021 10:00
Період прекваліфікації:
07.04.2021 10:03 - 05.05.2021 00:00
Аукціон:
07.05.2021 11:25 - 07.05.2021 11:51
Період кваліфікації:
07.05.2021 11:51 - 07.05.2021 15:18
Період завантаження договору:
07.05.2021 15:17 - 27.05.2021 15:17
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 436 346.00 ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
- Лот №2 ₴3 960 000.00 ЛОТ 2 - Катіоніт
- Лот №3 ₴181 428.00 ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова
- Лот №4 ₴147 889.00 ЛОТ 4 - Спирт етиловий ректифікований