-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фільтруючий матеріал аніоніт, катіоніт, кислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований
Оголошено тендер
5 725 663.00
UAH
Номер:
92959a61fefe45cea08dca5548d6d27c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-04-000645-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 725 663.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фільтруючий матеріал аніоніт, катіоніт, кислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Дата опублікування:
04.03.2021 09:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 2 – Катіоніт
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 4 - Спирт етиловий ректифікований
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 725 663.00 UAH