-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Код ДК 021:2015 - 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб пшеничний «Сімейний», Хліб український столичний)
Тендер Prozorro UA-2021-02-24-006743-b
Завершена
290 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 450.50 UAH
Номер:
222b98fc38a147b8a6389ef5d593e4c9
Внутрішній номер закупівлі:
8780922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-24-006743-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, вул. Котельникова,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокіна Олександра Валеріївна 380444241868 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 450.50 UAH
Період уточнення:
24.02.2021 12:55 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2021 12:55 - 19.03.2021 00:00
Аукціон:
19.03.2021 13:27 - 19.03.2021 13:54
Період кваліфікації:
19.03.2021 13:54 - 23.03.2021 08:12
Період завантаження договору:
23.03.2021 08:12 - 12.04.2021 08:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб український
Кількість
7700 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Хліб білий сімейний
Кількість
10400 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ"
Оскарження: 23.03.2021 08:12 - 03.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41202432
-
Контактна особа:
Кравченко Наталія 0503189650 d.sribna@khleb.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Оскарження: 23.03.2021 08:12 - 03.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
193 830.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 038.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2021 08:12
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИХЛІБ ТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43264658
-
Контактна особа:
Чкадуа Ксенія 380994806091 CHERKASYXLIB@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 18015, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 248
Початкова пропозиція
254 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ХОХОТВА ІВАН ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140511555
-
Контактна особа:
Іван Хохотва IKHOKHOTVA@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 04119, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА, будинок 83, квартира 2
Початкова пропозиція
260 417.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 417.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
50f88e84c3084f96b1f505901ebeafbe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-24-006743-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41202432
-
Контактна особа:
Кравченко Наталія 0503189650 d.sribna@khleb.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 64
Номер договору:
59
Сума договору:
169 030.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
140 859.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.04.2021 00:00 - 30.06.2022 00:00
Дата підписання:
05.04.2021 07:30
Статус:
Виконаний