-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Код ДК 021:2015 - 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб пшеничний «Сімейний», Хліб український столичний)
Тендер Prozorro UA-2021-02-24-006743-b
Завершена
290 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 450.50 UAH
Період уточнення:
24.02.2021 12:55 - 09.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим