• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб пшеничний «Сімейний», Хліб український столичний)

Оголошено тендер

290 100.00 UAH
Номер: b816c75a3a0d4dd78c43130e4e4d7588
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-08-002403-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 290 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб пшеничний «Сімейний», Хліб український столичний)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Дата опублікування: 08.02.2021 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума290 100.00 UAH