-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб пшеничний «Сімейний», Хліб український столичний)
169 030.80
UAH з ПДВ
Номер:
50f88e84c3084f96b1f505901ebeafbe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-24-006743-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Контактна особа:
Сорокіна Олександра Валеріївна 380444241868 kmkl7kmkl7@ukr.net
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, вул. Котельникова,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41202432
-
Контактна особа:
Кравченко Наталія 0503189650 d.sribna@khleb.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 64
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
59
Дата підписання:
05.04.2021 07:30
Період дії договору:
05.04.2021 00:00 - 30.06.2022 00:00
Сума договору:
169 030.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 171.80 UAH)
Оплачено:
169 030.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 171.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб український
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7243 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Хліб білий сімейний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9868 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0f100a49ad2248e4892c7b9543f4d994
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.10.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
360453c448c14586b5772def34f01c44
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зміною реквізитів "Замовник" та узгоджене продовження строку дії договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.11.2021 10:00
Статус:
Опубліковано