-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L; Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям; Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L; Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L; Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені; Рукавички хірургічні подвійні стерильні; Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L; Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
Тендер Prozorro UA-2021-02-23-006904-b
1) Усі посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати такими, що містять вираз "або еквівалент". 2) Умова надання забезпечення тендерної пропозиції – забезпечення не вимагається
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
9f117a3a6a104afd8ad5a269ba168e1f
Внутрішній номер закупівлі:
8757607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-23-006904-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Канаєва +380563206768 gorodbolnica1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18420000-9 Аксесуари для одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2021 12:54 - 01.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2021 12:54 - 11.03.2021 09:00
Аукціон:
12.03.2021 15:06 - 12.03.2021 15:27
Період кваліфікації:
12.03.2021 15:27 - 12.03.2021 15:36
Період завантаження договору:
12.03.2021 15:36 - 01.04.2021 15:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L
Кількість
30000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L,
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички хірургічні подвійні стерильні
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОСТУР АНДРІЙ ЙОСИПОВИЧ"
Оскарження: 12.03.2021 15:36 - 23.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2563905430
-
Контактна особа:
Андрій Костур +380506508012,+380677757665 medikom2002@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛ. ДОБРОЛЮБОВА, будинок 2, квартира 16
Оскарження: 12.03.2021 15:36 - 23.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
498 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 15:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ФОП "БАЙКІН СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2467419513
-
Контактна особа:
Сергій Байкін +380955136778 baukin.s@ukr.net
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, ВУЛИЦЯ СПАССЬКА, будинок 2А, квартира 14
Початкова пропозиція
499 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c562ef6d1a648a58cfd22d9671c7350
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-23-006904-b-b1
Постачальник:
ФОП "КОСТУР АНДРІЙ ЙОСИПОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2563905430
-
Контактна особа:
Андрій Костур +380506508012,+380677757665 medikom2002@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛ. ДОБРОЛЮБОВА, будинок 2, квартира 16
Номер договору:
47
Сума договору:
498 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.03.2021 09:00
Статус:
Виконаний