-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L; Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям; Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L; Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L; Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені; Рукавички хірургічні подвійні стерильні; Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L; Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
Тендер Prozorro UA-2021-02-23-006904-b
1) Усі посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати такими, що містять вираз "або еквівалент". 2) Умова надання забезпечення тендерної пропозиції – забезпечення не вимагається
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2021 12:54 - 01.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим