-
Відкриті торги
-
КЕП
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L; Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям; Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L; Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L; Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені; Рукавички хірургічні подвійні стерильні; Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L; Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
efd036ce23d14b41895bc3e55716bdc1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-23-005585-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L; Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям; Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L; Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L; Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені; Рукавички хірургічні подвійні стерильні; Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L; Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
Примітки:
Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L пар 500
Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L пар 500
Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L пар 10000
Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L пар 5000
Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям комл 25
Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L пар 30000
Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L,
пар 1000
Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені пар 50
Рукавички хірургічні подвійні стерильні пар 50
Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L пар 2000
Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L
пар 25
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18420000-9 Аксесуари для одягу
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
23.02.2021 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписНСЗУ
Сума266 600.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описспец.рахунок
Сума83 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH