-
Відкриті торги
-
КЕП
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L; Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям; Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L; Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L; Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені; Рукавички хірургічні подвійні стерильні; Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L; Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
498 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
1c562ef6d1a648a58cfd22d9671c7350
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-23-006904-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987402
-
Контактна особа:
Оксана Канаєва +380563206768 gorodbolnica1@gmail.com
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КОСТУР АНДРІЙ ЙОСИПОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2563905430
-
Контактна особа:
Андрій Костур +380506508012,+380677757665 medikom2002@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛ. ДОБРОЛЮБОВА, будинок 2, квартира 16
Класифікатор ДК 021:2015:
18420000-9 Аксесуари для одягуАналіз за цим CPV
Номер договору:
47
Дата підписання:
23.03.2021 09:00
Період дії договору:
23.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
498 350.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
498 350.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
30000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L,
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички хірургічні подвійні стерильні
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
51400, Україна, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вулиця Шевченка, 63
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1a08bda0934e43c399f11f2492802cb4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
01.12.2021 року у зв’язку з відсутністю фінансування, уклали цю Додаткову угоду №1 від 01.12.2021 року про зняття залишків коштів по юридичному зобов’язанню, на підставі ст. п. 5 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано