• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Системи кондиціонування (основна та резервна)

Завершена

130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер: abcec6e1e7ed4bc5a40ff49e30ea2549
Внутрішній номер закупівлі: 8528726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-09-003233-c   
Замовник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Контактна особа: Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 650.00 UAH
Період уточнення: 09.02.2021 16:52 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2021 16:52 - 25.02.2021 16:56
Аукціон: 26.02.2021 11:00 - 26.02.2021 11:21
Період кваліфікації: 26.02.2021 11:21 - 02.03.2021 15:42
Період завантаження договору: 02.03.2021 15:42 - 22.03.2021 15:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штуки
Період постачання до 01.04.2021
Місце постачання 39628, Україна, Полтавська область, с. Рокитне, Кременчуцький район, Аеродром Кременчук (Велика Кохнівка), вул.Кагамлицька, буд.2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛІОМ"

Оскарження: 02.03.2021 15:42 - 13.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 104 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 15:42
Відповіді на вимоги 10
Документи 91
Скарги 0
ТОВ "САОЛ"
Початкова пропозиція 121 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
121 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 52
Скарги 0

Контракти

Номер: e4f12c0f1d2c4a9aafff5fb30a153491
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-09-003233-c-c1
Постачальник: ТОВ "АЛІОМ"
Номер договору: 193
Сума договору: 104 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 87 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 18.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог.193 від 18.03.21.pdf
p7s
sign.p7s