-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
27eee7ba1d9f486f9d39960b94d34e8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-09-012649-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.02.2021 16:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.04.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума130 000.00 UAH