-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи кондиціонування (основна та резервна)
104 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
e4f12c0f1d2c4a9aafff5fb30a153491
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-003233-c-c1
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЛІОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38770695
-
Контактна особа:
Владислав 380674661123 ALIOM2014@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 11624, Житомирська обл., Малинський район, село Барвінки, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 90-А
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Номер договору:
193
Дата підписання:
18.03.2021 00:00
Період дії договору:
18.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
104 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 400.00 UAH)
Оплачено:
104 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.04.2021
Місце постачання
39628, Україна, Полтавська область, с. Рокитне, Кременчуцький район, Аеродром Кременчук (Велика Кохнівка), вул.Кагамлицька, буд.2
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КЛК ХНУВС
IBAN:UA178201720343120001000139636
ТОВ "Аліом"
IBAN:UA913117440000026002055800897
Сума
52200.00 UAH
Статус
Оплачений
26.05.2021 11:15
Док-ти
1
КЛК ХНУВС
IBAN:UA178201720343120001000139636
ТОВ "Аліом"
IBAN:UA913117440000026002055800897
Сума
52200.00 UAH
Статус
Оплачений
25.06.2021 14:29
Док-ти
1