-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Тендер Prozorro UA-2021-02-09-003233-c
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2021 16:52 - 15.02.2021 00:00
Відповідь надана
уточнение
Номер:
fdb4ba580d444e0da9e7f20c531200c9
Дата опублікування:
10.02.2021 11:19
Опис:
Это у вас что за помещение? Серверная? что должен работать на холод до -20. Закупка только техника, без установки?
Відповідь:
Так, приміщення- серверна. До ціни пропозиції включені витрати на встановлення, підключення обладнання (згідно п.2 Додатку 1 Тендерної документації від 09.02.2021 №57. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
11.02.2021 11:10