-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»
Тендер Prozorro UA-2021-02-07-000529-a
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (повидло с/б 0,5л – 1000 шт, капуста квашена – 400 кг, ікра кабачкова с/б 0,5 л – 2500 шт, сухофрукти – 2000 кг, горошок зелений с/б 0,5 л – 800 шт, огірки консервовані 3 л – 1000 шт, огірки квашені – 100 кг, томатна паста с/б 0,49 л – 2200 шт, помідори консервовані 3 л – 50 шт, помідори квашені – 100 кг, квасоля консервована с/б 0,5 л – 800 шт, горох лущений – 800 кг.
Завершена
318 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 594.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 594.95 UAH
Номер:
d235a6ce34ba4cb8b6e322b48f99ad5b
Внутрішній номер закупівлі:
8482541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-07-000529-a
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
318 989.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 594.95 UAH
Період уточнення:
07.02.2021 20:01 - 13.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2021 20:01 - 23.02.2021 00:00
Аукціон:
23.02.2021 15:58 - 23.02.2021 16:19
Період кваліфікації:
23.02.2021 16:19 - 24.02.2021 10:15
Період завантаження договору:
24.02.2021 10:15 - 16.03.2021 10:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (капуста квашена)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (ікра кабачкова с/б 0,5 л)
Кількість
2500 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (сухофрукти)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (горошок зелений с/б 0,5 л)
Кількість
800 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (огірки консервовані 3 л)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (огірки квашені)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (томатна паста с/б 0,49 л)
Кількість
2200 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (помідори консервовані 3 л)
Кількість
50 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (помідори квашені)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (квасоля консервована с/б 0,5 л)
Кількість
800 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (горох лущений)
Кількість
800 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (повидло с/б 0,5л)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Оскарження: 24.02.2021 10:15 - 07.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Оскарження: 24.02.2021 10:15 - 07.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
317 766.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 766.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2021 10:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
78
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
318 849.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 849.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
f0e80f98b41b4f80a308dc5b7ee7e7f1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-07-000529-a-b1
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Номер договору:
10
Сума договору:
317 766.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
264 805.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.03.2021 18:33
Статус:
Підписаний