-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»
317 766.00
UAH з ПДВ
Номер:
f0e80f98b41b4f80a308dc5b7ee7e7f1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-07-000529-a-b1
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
10.03.2021 18:33
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
317 766.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 961.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (капуста квашена)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (ікра кабачкова с/б 0,5 л)
Кількість
2500 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (сухофрукти)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (горошок зелений с/б 0,5 л)
Кількість
800 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (огірки консервовані 3 л)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (огірки квашені)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (томатна паста с/б 0,49 л)
Кількість
2200 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (помідори консервовані 3 л)
Кількість
50 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (помідори квашені)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (квасоля консервована с/б 0,5 л)
Кількість
800 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (горох лущений)
Кількість
800 кілограм
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (повидло с/б 0,5л)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
17028b371f434c599b3e8254f206d587
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 16:12
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b44d50ea976140ed91dfe73d1e8bfff8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору до 31.03.2022
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 16:23
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8b67b3e1453f47c098ee3584a13934f9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пролонгація договору на суму 18765,36 грн
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 16:26
Статус:
Опубліковано