-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»
Тендер Prozorro UA-2021-02-07-000529-a
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (повидло с/б 0,5л – 1000 шт, капуста квашена – 400 кг, ікра кабачкова с/б 0,5 л – 2500 шт, сухофрукти – 2000 кг, горошок зелений с/б 0,5 л – 800 шт, огірки консервовані 3 л – 1000 шт, огірки квашені – 100 кг, томатна паста с/б 0,49 л – 2200 шт, помідори консервовані 3 л – 50 шт, помідори квашені – 100 кг, квасоля консервована с/б 0,5 л – 800 шт, горох лущений – 800 кг.
Завершена
318 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 594.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 594.95 UAH
Період оскарження:
07.02.2021 20:01 - 19.02.2021 00:00
Нічого не знайдено.