-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»
Оголошено тендер
318 989.00
UAH
Номер:
31078c06705448b0bd022253d593d24d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-07-000750-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
318 989.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»
Примітки:
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (повидло с/б 0,5л – 1000 шт, капуста квашена – 400 кг, ікра кабачкова с/б 0,5 л – 2500 шт, сухофрукти – 2000 кг, горошок зелений с/б 0,5 л – 800 шт, огірки консервовані 3 л – 1000 шт, огірки квашені – 100 кг, томатна паста с/б 0,49 л – 2200 шт, помідори консервовані 3л – 50 шт, помідори квашені – 100 кг, квасоля консервована с/б 0,5 л – 800 шт, горох лущений – 800 кг.)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.02.2021 19:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (капуста квашена)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (ікра кабачкова с/б 0,5 л)
Кількість
2500 штуки
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (сухофрукти)
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (горошок зелений с/б 0,5 л)
Кількість
800 штуки
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (огірки консервовані 3 л)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (огірки квашені)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (томатна паста с/б 0,49 л)
Кількість
2200 штуки
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (помідори консервовані 3 л)
Кількість
50 штуки
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (помідори квашені)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (квасоля консервована с/б 0,5 л)
Кількість
800 штуки
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (горох лущений)
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
«ДК 021:2015 -15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (повидло с/б 0,5л)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума318 989.00 UAH