-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г, ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г, ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г, ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-003852-c
Завершена
265 604.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 656.04 UAH
мін. крок: 1% або 2 656.04 UAH
Номер:
d86f6c99244240ea932c09433c4a8869
Внутрішній номер закупівлі:
8445065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-04-003852-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 604.35 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 656.04 UAH
Період уточнення:
04.02.2021 14:27 - 10.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2021 14:27 - 20.02.2021 16:00
Аукціон:
22.02.2021 12:16 - 22.02.2021 12:37
Період кваліфікації:
22.02.2021 12:37 - 24.02.2021 13:50
Період завантаження договору:
24.02.2021 13:50 - 16.03.2021 13:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г
Кількість
395 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
На карті
ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г
Кількість
395 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд. 38/8
На карті
ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г
Кількість
595 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
На карті
ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
Оскарження: 24.02.2021 13:50 - 07.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049222845
-
Контактна особа:
МЕЛЬНИК ЮЛІЯ 380503401723 MELNIKUA@PROTONMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61007, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ АРХІТЕКТОРА АЛЬОШИНА, будинок 13/11, квартира 24
Оскарження: 24.02.2021 13:50 - 07.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
265 597.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
265 597.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2021 13:50
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУРДЮКОВА ДАР'Я АНДРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3303912600
-
Контактна особа:
Маркович Дар’я Андріївна 380939402581 kurdykova.prozzoro.ua@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61091, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКИХ ДИВІЗІЙ, будинок 22, квартира 58
Початкова пропозиція
265 604.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
265 604.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
d3542b29f9d2451ab28e4d197f97e9b0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-003852-c-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049222845
-
Контактна особа:
МЕЛЬНИК ЮЛІЯ 380503401723 MELNIKUA@PROTONMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61007, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ АРХІТЕКТОРА АЛЬОШИНА, будинок 13/11, квартира 24
Номер договору:
28
Сума договору:
169 421.79 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний