-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г, ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г, ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г, ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
Оголошено тендер
265 604.35
UAH
Номер:
64f0bf05159845b4bad0def3c45332ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-03-001844-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
265 604.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г,
ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г,
ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г,
ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.02.2021 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума265 604.35 UAH