-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г, ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г, ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г, ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-003852-c
Завершена
265 604.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 656.04 UAH
мін. крок: 1% або 2 656.04 UAH
Період оскарження:
04.02.2021 14:27 - 16.02.2021 00:00
Нічого не знайдено.