-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г, ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г, ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г, ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
169 421.79
UAH без ПДВ
Номер:
d3542b29f9d2451ab28e4d197f97e9b0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-003852-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049222845
-
Контактна особа:
МЕЛЬНИК ЮЛІЯ 380503401723 MELNIKUA@PROTONMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61007, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ АРХІТЕКТОРА АЛЬОШИНА, будинок 13/11, квартира 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
28
Дата підписання:
09.03.2021 00:00
Період дії договору:
09.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
169 421.79 UAH без ПДВ
Оплачено:
169 421.79 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 15131130-5 Ковбаса варена в/г
Кількість
221 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
ДК 021:2015 - 15131120-2 сосиски,сарделі в/г
Кількість
221 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
ДК 021:2015 - 15131130-5 ковбаса напівкопчена в/г
Кількість
595 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
ДК 021:2015 - 15131000-5 м’ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована)
Кількість
109.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
bf922e3cfafb4da88410cae0798de70a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ea61594bfd7a4063bf821648dd552ba5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Кількість товару складає:
- Ковбаса варена в/г - 203,46 кг;
- Ковбаса напівкопчена в/г - 574,25 кг;
- Сосиски, сардельки в/г;
- М'ясні консерви в/г (яловичина, свинина тушкована) - 109,2 кг.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано