-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-003724-c
Завершена
55 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
Номер:
afb9f9e6ebec4b76b6503f2840a3a785
Внутрішній номер закупівлі:
8417903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-003724-c
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безгубенко Ольга Вадимівна +380951574227 olyaa2201@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 13:58 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 13:58 - 19.02.2021 14:03
Аукціон:
22.02.2021 13:52 - 22.02.2021 14:31
Період кваліфікації:
22.02.2021 14:31 - 26.02.2021 10:26
Період завантаження договору:
26.02.2021 10:26 - 18.03.2021 10:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДержавний бюджет України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
18 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 10:26
Відповіді на вимоги
9
Документи
82
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРПЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3181305552
-
Контактна особа:
Сергій Карпенко 380509514791 karpenkosn87@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Донецька
Початкова пропозиція
30 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Початкова пропозиція
29 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "ПОЖПРОМ-БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012590
-
Контактна особа:
Андрей Булгаков +380509567880 pp.bezpeka@gmail.com
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 40
Початкова пропозиція
38 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
57
Скарги
0
ТОВ Проектна компанія АРКОН
×
-
Код ЄДРПОУ:
40833722
-
Контактна особа:
Статкевич Ярослав Іванович +380952087180 tov.pk.arcon@gmail.com
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, Київ, Вул. Ярославів Вал, буд. 13/2 Б, офіс 2
Початкова пропозиція
50 398.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 398.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
9691d3f2880d4247a7fde02ec863e26a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-003724-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ВСЕСВІТ ТЕЛЕКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43103326
-
Контактна особа:
Костянтин Гаврицький +380991736287 vsesvitinternet@ukr.net
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛУК'ЯНІВСЬКА, будинок 11
Номер договору:
04/21
Сума договору:
8 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 491.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
17.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний