• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання

Завершена

55 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
Період уточнення: 03.02.2021 13:58 - 09.02.2021 00:00
Відповідь надана

Аналогічний

Номер: d5be39f1b51c42459a6d3cbe80de0453
Дата опублікування: 04.02.2021 11:41
Опис: Чи може учасник у складі пропозиції надати договір на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт обєкту за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування у складі якого передбачені роботи з монтажу пожежної сигналізації?
Відповідь: Учасник може надати договір на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт обєкту за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування у складі якого передбачені роботи з монтажу пожежної сигналізації.
Дата відповіді: 04.02.2021 11:56
Відповідь надана

Щодо аналогічного договору

Номер: 1bcdfbb9c2aa47a1bbcc1b4989d1e523
Дата опублікування: 04.02.2021 10:27
Опис: Шановний Замовник! Відповідно до Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції передбачено, що аналогічним договором в розумінні цієї тендерної документації є договір на виконання робіт/надання послуг з інженерного проектування, а саме за ДК 021:2015 71320000-7 Послуги інженерного проектування); Проте відповідно до Додатку №2 аналогічним договором в розумінні цієї тендерної документації є договір на виконання робіт/надання послуг з інженерного проектування, що визначений в технічному завданні даної документації відкритих торгів тобто – Код за ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування. Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання. Просимо надати уточнення чи буде вважатися аналогічним договір на виконання проектно-кошторисної документації за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування.?
Відповідь: Добрий день шановний Учаснику! Під аналогічним договором розуміється договір на закупівлю послуг за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування, а саме: Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання пожежної сигналізації.
Дата відповіді: 04.02.2021 11:24