-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Оголошено тендер
55 000.00
UAH
Номер:
dd28c2073bef4592a14f1dfc1edd8315
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-002177-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Примітки:
ІХТ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.02.2021 14:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума55 000.00 UAH