-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
8 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
9691d3f2880d4247a7fde02ec863e26a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-003724-c-b1
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Контактна особа:
Безгубенко Ольга Вадимівна +380951574227 olyaa2201@gmail.com
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ВСЕСВІТ ТЕЛЕКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43103326
-
Контактна особа:
Костянтин Гаврицький +380991736287 vsesvitinternet@ukr.net
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛУК'ЯНІВСЬКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
04/21
Дата підписання:
17.03.2021 00:00
Період дії договору:
17.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
8 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 498.33 UAH)
Оплачено:
8 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 498.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021