-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-010712-a
Завершена
36 441 613.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 364 416.13 UAH
мін. крок: 1% або 364 416.13 UAH
Номер:
e400ed592002492b9d7ca30f57e4db52
Внутрішній номер закупівлі:
8394135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-02-010712-a
Замовник:
ДП "Лиманське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991717
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 1 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усенко Денис Миколайович +380626126964 leshoz.liman@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
36 441 613.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
364 416.13 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
180 000.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2021 14:41 - 08.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2021 14:41 - 18.02.2021 14:46
Аукціон:
19.02.2021 13:41 - 19.02.2021 14:02
Період кваліфікації:
19.02.2021 14:02 - 23.02.2021 13:49
Період завантаження договору:
23.02.2021 13:49 - 15.03.2021 13:49
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписЗамовник може надати Підряднику попередню оплату за Договором, виходячи з вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 р. №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (протягом 10 банківських днів з дня отримання фінансування на розрахунковий рахунок) терміном не більше трьох місяців з моменту її отримання Підрядником, у розмірі який не перевищує 30% від суми визначеної у п. 3.3.1 даного договору, одним платежем. Підрядник зобов'язується використати отриману попередню оплату на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів протягом трьох місяців після одержання попередньої оплати.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата проводиться Замовником по факту надходження бюджетних коштів у безготівковій формі шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Підрядника після підписання Сторонами акту виконаних робіт форми КБ-2В та довідок про вартість і витрати форми КБ-3 з відтермінуванням платежу до 120 календарних днів. Проміжні платежі за виконані роботи здійснюються в межах не більше як 95% їх загальної вартості договірної ціни. Кінцеві розрахунки здійснюються у п’ятиденний термін після надходження бюджетних коштів на розрахункові рахунки Замовника, та після виконання і приймання всіх передбачених договором робіт та реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 23.02.2021 13:49 - 06.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35174848
-
Контактна особа:
Олександрівна Наталія 380502046531 pdskslav@ukr.net
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, 08600, Київська обл., місто Васильків, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 57 А, офіс 11
Оскарження: 23.02.2021 13:49 - 06.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
36 426 426.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 426 426.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2021 13:49
Відповіді на вимоги
11
Документи
57
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЛДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39484698
-
Контактна особа:
Ткаченко Олександр Анатолійович 0956274438 TENDER_39484698@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 08600, Київська обл., місто Васильків, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 23, квартира 50
Початкова пропозиція
36 440 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ca590762a554c41b04d7c8283fbdbee
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-010712-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35174848
-
Контактна особа:
Олександрівна Наталія 380502046531 pdskslav@ukr.net
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, 08600, Київська обл., місто Васильків, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 57 А, офіс 11
Номер договору:
10-03/21
Сума договору:
36 426 426.54 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 355 355.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
12.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний