-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Оголошено тендер
36 441 613.00
UAH
Номер:
c4ed241266434f2a832ce1a4e6035cad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-001931-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Лиманське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991717
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 1 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Лиманське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991717
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 1 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
36 441 613.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
02.02.2021 13:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума36 441 613.00 UAH