-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
36 426 426.54
UAH з ПДВ
Номер:
1ca590762a554c41b04d7c8283fbdbee
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-010712-a-b1
Замовник:
ДП "Лиманське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991717
-
Контактна особа:
Усенко Денис Миколайович +380626126964 leshoz.liman@gmail.com
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 1 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35174848
-
Контактна особа:
Олександрівна Наталія 380502046531 pdskslav@ukr.net
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, 08600, Київська обл., місто Васильків, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 57 А, офіс 11
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-03/21
Дата підписання:
12.03.2021 00:00
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
36 426 426.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 071 071.09 UAH)
Оплачено:
36 426 426.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 071 071.09 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво лісового насіннєво-селекційного центру з метою відтворення природних екологічних систем, за адресою: Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Лісників, садиба лісництва
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8a44194d605a4e6093519b7704f104b9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e72a3daabc3347229629534c25b80492
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна плану фінансування об'єкта на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
968cab293a6548f8bca32ffb0804ffae
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна у реквізитах Підрядника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7d530374b5c545c583b6344af2b31712
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів Сторін
Номер додаткової угоди:
Додоткова угода 4
Дата внесення змін до договору:
08.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано