• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)

Завершена

631 584.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
Номер: b7bd1dd333884c3cb1a2d0e579df08e3
Внутрішній номер закупівлі: 8328970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-28-006907-c   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Контактна особа: Погребняк Микола 380443746374 nokolay7070@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 631 584.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 158.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 3 157.92 UAH
Період уточнення: 28.01.2021 17:13 - 03.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2021 17:13 - 13.02.2021 09:00
Аукціон: 15.02.2021 15:51 - 15.02.2021 16:12
Період кваліфікації: 15.02.2021 16:12 - 16.02.2021 14:48
Період завантаження договору: 16.02.2021 14:48 - 08.03.2021 14:48
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 7344 людино-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"

Оскарження: 16.02.2021 14:48 - 27.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 608 083.20 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
608 083.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2021 14:48
Відповіді на вимоги 10
Документи 71
Скарги 0
ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
Початкова пропозиція 630 115.20 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
630 115.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: 4a7e4238a89a4586b44dbc246b894fd9
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-28-006907-c-a1
Постачальник: ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
Номер договору: 147 Ф
Сума договору: 725 328.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 604 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання: 01.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Гарбіс охорона 01.03..pdf
pdf
Протокол УО визнач переможця Гарбіс 01.03.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2 від 21.01.2022.pdf
p7s
sign.p7s