-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)
Тендер Prozorro UA-2021-01-28-006907-c
Завершена
631 584.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2021 17:13 - 03.02.2021 00:00
Відповідь надана
Довідка з ДФС
Номер:
0bef2e87a33a4174ba89507319162b9a
Дата опублікування:
01.02.2021 15:50
Опис:
Доводимо до відома замовника, що Довідка про наявність зареєстрованих рахунків в банківських установах податковими інспекціями не видається через відсутність таких повноважень.Просимо внести зміни до ТД і виключити таку вимогу.
Відповідь:
Доброго дня! Статтею 22 Закону УкраЇни «Про публічні закупівлі» передбачено вимоги до змісту тендерної документації. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Відповідно до пункту 1 розділу 2 Порядку повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів, який затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 18.08.2015 № 721 національний банк України, банки та інші фінансові установи (далі - фінансові установи) у день відкриття/закриття рахунка платника податків подають відомості про це в електронному вигляді з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису з посиленими сертифікатами відкритих ключів засобами електронної пошти мережі Інтернет на адресу Інформаційного порталу Державної фіскальної служби України. Таким чином, керуючись вимогами чинного законодавства України, статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовником передбачено надання Учасниками довідки (або іншого документу) виданої органами ДФС України про наявність зареєстрованих рахунків в банківських установах, не більш ніж 20 денної давнини по відношенню до дати розкриття тендерних пропозицій з метою встановлення достовірності інформації наданої учасником у складі тендерної пропозиції. Додатково повідомляємо, що відповідно до пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
02.02.2021 09:54