-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)
Оголошено тендер
631 584.00
UAH
Номер:
a1f8a76d1ac34e6fbe298ee654965f43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-28-007984-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
631 584.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги»
(Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
28.01.2021 17:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума631 584.00 UAH