-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)
725 328.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a7e4238a89a4586b44dbc246b894fd9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-28-006907-c-a1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Контактна особа:
Погребняк Микола 380443746374 nokolay7070@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163625
-
Контактна особа:
Ольга Гарбіс +380972699180 tender@garbis.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 33-А
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
147 Ф
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Період дії договору:
17.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
725 328.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 120 888.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги»
(Послуги з послуги з охорони майнового комплексу за адресою м. Київ, вул. Туполєва, 19)
Кількість
7344 людино-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1459c6415b584297874a16fead4f055e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
відповідно до п. 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями) від 19.10.2021р. № 1812-IX , керуючись п.10.2 розділу 10 «Термін дії договору», домовились продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e38ae4da73a440fc86395610c296baa3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку, а саме на 117244,80 грн. (сто сімнадцять тисяч двісті сорок чотири гривні 80 копійок) з ПДВ, в тому числі ПДВ - 19540,80 грн. (дев’ятнадцять тисяч п’ятсот сорок гривень 80 копійок).
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.01.2022 10:00
Статус:
Очікує публікації