• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)

79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)

Завершена

230 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер: 62516083ad9b4911ae55c9f83f16127f
Внутрішній номер закупівлі: 8209878
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-21-008506-b   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Контактна особа: Погребняк Микола 380443746374 nokolay7070@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 150.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 1 150.00 UAH
Період уточнення: 21.01.2021 15:39 - 29.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2021 15:39 - 08.02.2021 09:00
Аукціон: 09.02.2021 15:42 - 09.02.2021 16:03
Період кваліфікації: 09.02.2021 16:03 - 11.02.2021 10:45
Період завантаження договору: 11.02.2021 10:45 - 03.03.2021 10:45
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 156 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"

Оскарження: 11.02.2021 10:45 - 22.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 228 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2021 10:45
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
Початкова пропозиція 230 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 070c210120594483b2fba4c5d77cca25
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-21-008506-b-b1
Постачальник: ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
Номер договору: 25
Сума договору: 228 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 190 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання: 01.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Протокол УО визначення переможця 01.03.2021.pdf
pdf
Договір спостереження 01.03.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДОДАТКОВА УГОДА 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду охоронний холдінг( сумма).pdf
p7s
sign.p7s