• Відкриті торги
  • КЕП

79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)

228 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 070c210120594483b2fba4c5d77cca25
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-21-008506-b-b1
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Постачальник: ТОВ "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 25
Дата підписання: 01.03.2021 00:00
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору: 228 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 156 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: d1092828047b4903801533aa649b8c3d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 19.10.2021 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДОДАТКОВА УГОДА 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
    Номер: 70ead07e88e44fb88476f60f8c9bba0d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: відповідно до п. 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями) від 19.10.2021р. № 1812-IX , керуючись п.12.1 розділу 12 «Термін дії договору», домовились продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 42a585163be14b3e8cc1dd46f63eae65
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: п. 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами і доповненнями) від 19.10.2021р.: «6. Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку»,
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 26.01.2022 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду охоронний холдінг( сумма).pdf
p7s
sign.p7s