-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-008506-b
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2021 15:39 - 29.01.2021 00:00
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
86bc56b73f194b2392e9d7d0f4144c28
Дата опублікування:
28.01.2021 14:29
Опис:
Згідно Додатку №2 до тендерної документації Учасник має надати "довідку в електронному вигляді довідку відповідно додаток 2.2 до тендерної документації за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про працівників, які будуть долучені до виконання умов Договору із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, посади, яку обіймає на підприємстві, спеціальності за освітою, та загального стажу робот.
Працівники повинні відповідати вимогам ст.. ст. 11 Закону України «Про охоронну діяльність» та вимогам пунктів 15 та 17 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених Постановою КМУ від 18.11.2015 № 960.
З наданням на кожного працівника, зазначеного в таких документів....
Незрозуміло які саме працівники мають бути зазначені в довідці - лише ОХОРОНЦІ чи і технічний персонал також ?
Оскільки Додаток №1 до тендерної документації містить вимоги до Учасника :
- "Учасник здійснює експлуатаційне обслуговування охоронно-тривожної сигналізації.,
- Учасник підтримує в робочому стані діючі у Замовника системи охоронно-тривожної сигналізації шляхом проведення регулярного (щомісячного) експлуатаційного обслуговування всіх елементів системи (в разі необхідності). та інші.
Питання : чи потрібно в довідці згідно Додатку №2.2 до тендерної документації зазначати персонал, який буде здійснювати технічне обслуговування охоронно-тривожної сигналізації, чи зазначати в ній лише охоронців?
Надайте будь ласка пояснення.
Відповідь:
працівники які задіяні до роботи на пункті централізованого спостереження та охоронці які входять до складу груп швидкого реагування
Дата відповіді:
28.01.2021 17:32
Відповідь надана
Кількість охоронників
Номер:
2670e65fc5ae4a03922aba095a0d6434
Дата опублікування:
28.01.2021 12:28
Опис:
Яку кількість охоронників потрібно підтвердити в складі пропозиції
Відповідь:
кількість працівники які задіяні до роботи на пункті централізованого спостереження та охоронців повинна забезпечити цілодобове спостереження та реагування з дотриманням вимог Кодексу законів про працю України
Дата відповіді:
28.01.2021 18:00
Відповідь надана
ТД
Номер:
ce2c13f66fd1442cb1db3e7867fccc88
Дата опублікування:
28.01.2021 09:39
Опис:
Доброго дня!
Просимо надати роз’яснення стосовно нижчезазначеного:
1. В абзаці третьому п.1.4 Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено «Тендерна пропозиція подається учасником закупівлі з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», тобто повинна містити накладений на тендерну пропозицію електронний цифровий підпис уповноваженої особи учасника закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно п. 1.3. цього Розділу». При тому що п.1.3 цього розділу звучить «1.3. Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію щодо предмету закупівлі в цілому.»
2. В абзаці першому п.5.2 Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено «Для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати у порядку згідно п. 1.3 цієї документації всі документи згідно переліку, вказаного нижче, а саме:». При тому що п.1.3 цього розділу звучить «1.3. Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію щодо предмету закупівлі в цілому.»
3. В абзаці четвертому п.5.2 Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено «інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а саме технічну специфікацію, що повинна складатись з документів, зазначених у частині 4 цієї документації та відповідно до Технічного завдання (Додаток 1);». Незрозуміло, яка саме частина 4 мається на увазі.
4. У абзаці першому п.5.5. Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції зазначено «Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель (у вигляді передбаченому згідно п. 1.3. цієї документації), що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, а саме:». Знову ж таки, п.1.3 цього розділу звучить «1.3. Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію щодо предмету закупівлі в цілому.».
5. Заголовок стовпчика №3 містить «Назва документа або аналога документа (із зазначенням, на яких сторінках тендерної пропозиції він міститься),». Згадки про нумерацію сторінок в тендерній документації відсутні.
Відповідь:
питання 1, 2 має на увазі, що кожен учасник має право подати тільки одну тендерну документацію щодо предмета закупівлі в цілому
3. Внесено зміни в ТД
4. Внесено зміни в ТД
5. ТД пронумерована
Дата відповіді:
28.01.2021 18:27
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
11688e246b8f4679b58905cd297de0c8
Дата опублікування:
26.01.2021 16:58
Опис:
Просимо уточнити згідно якого порядку пункту 1.3( в якому саме розділі) потрібно надавати документи зазначені в п.5.2 розділу 3 Тендерної документації Замовника.
Яка саме частина 4 Тендерної документації Замовника описує перелік документів технічної специфікації( п.5.2 розділу 3 ) ?
Відповідь:
Просимо уточнити питання після ознайомлення зі змінами в ТД
Дата відповіді:
27.01.2021 17:41
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
d54d859579154e15baab5c1f7e481837
Дата опублікування:
26.01.2021 16:50
Опис:
В додатку 5 до ТД зазначено: Назва документа або аналога документа (із зазначенням, на яких сторінках тендерної пропозиції він міститься), зазначення підстави ненадання документа та посилання на законодавчі акти
Просимо пояснити, що всі сторінки Тендерної пропозиції Учасника мають бути пронумеровані та має бути надано реєстр документів?
Відповідь:
Внесено зміни в ТД
Дата відповіді:
27.01.2021 17:42
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
518f4297be624b7687695cf6e6126afa
Дата опублікування:
26.01.2021 16:45
Опис:
Додаток 2 ТД містить наступну вимогу надати:
посвідчення співробітника підприємства та витяг з протоколу засідання комісії щодо пе-ревірки знань Закону України «Про охорону праці», гігієни праці, електробезпеки, по-жежної безпеки та нормативно-правових актів з охорони праці.
Просимо Замовника уточнити яке відношення до електробезпеки, пожежної безпеки мають охоронники?
Чи дані документи вимагаються на інших працівників?
Відповідь:
1.Ггрупи швидкого реагування охорони при спрацюванні сигналізації які прибувають на об'єкт має пряме відношення до дотримання електробезпеки, пожежної безпеки на об'єкті.
2. Внесено зміни в ТД.
Дата відповіді:
27.01.2021 17:54
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
1896648dffca4097b7d7b8d000cdd9d4
Дата опублікування:
26.01.2021 16:28
Опис:
В пункті 1.4 розділу ІІІ.ТД (Інструкція з підготовки тендерної пропозиції) згадуються пункти 6.1.1.; 5.1.1; які відсутні в цьому розділі
Також в цьому пункті зазначено про файли формату «imd» (або еквівалент), сформовані у програмному комплексі АВК згі-дно вимог п. 6.1.1
Звертаємо увагу Замовника, що в ТД відсутні вимоги щодо надання кошторису, відповідно згадка про комплекс АВК є не доречною.
Просимо внести уточнення щодо цих пунктів.
Відповідь:
Внесено зміни в ТД
Дата відповіді:
27.01.2021 17:54
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
b13bf1313d3d451fa1cd1e501c347d05
Дата опублікування:
26.01.2021 16:13
Опис:
В Тендерній документації Розділ І п 1.1.2. зазначено: «Аналогічний договір» – договір, що передбачає виконання робіт щодо будівництва будь-якого об’єкту з переліку, визначеного абзацом 5 частини 1 статті 4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». При цьому, будівництвом вважаються роботи, передбачені пунктом 1.1 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
Звертаємо увагу Замовника, що Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони не є будівельними роботами.
Просимо внести зміни до ТД
Відповідь:
Внесено зміни в ТД
Дата відповіді:
27.01.2021 17:58
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
8d656a383c6e463c986ab9c0f0258a91
Дата опублікування:
26.01.2021 16:00
Опис:
Просимо уточнити кількість довідок про працівників, враховуючи, що згідно з п.2 Додатку 2 вимагається надання:
1.Довідки в електронному вигляді довідку від-повідно додаток 2.2 до тендерної документації за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про: працівників, які будуть долучені до виконання умов Договору із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, посади, яку обіймає на підприємстві, спеціальності за освітою, та загального стажу робот. Відповідно до ч. 1 ст. 11 Закону Украї-ни «Про охоронну діяльність».
2.Інформацією про: працівників, які відпові-дають вимогам пунктів 15 та 17 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, за-тверджених Постановою КМУ від 18.11.2015 № 960
Довідок має бути дві?
Відповідь:
1.Внесено зміни в ТД
2.Довідка одна.
Дата відповіді:
27.01.2021 17:59
Відповідь надана
Роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
bf0a12b161064ef48daf96c7f04b8ad6
Дата опублікування:
26.01.2021 15:58
Опис:
Шановний Замовник !
Тендерною документацією (Додаток 2 п.2) вимагається наданння документу, який підтверджує, що особи не мають непогашеної чи не знятої в установленому законом порядку судимості за скоєння умисних злочинів, які видані не раніше (строк встановлює замовник самостійно) до кінцевої дати подання пропозицій.
Просимо уточнити термін дії(необхідну дату видачі) вищезазначеного документу.
Відповідь:
Внесено зміни в ТД
Дата відповіді:
27.01.2021 17:59