-
Відкриті торги
-
КЕП
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Оголошено тендер
230 000.00
UAH
Номер:
8c95be3eded24e17a6c9c4e9f3073bcb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-21-003174-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
21.01.2021 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума230 000.00 UAH