-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”. (код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-008485-b
Завершена
3 643 425.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 217.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 217.12 UAH
Номер:
f3acff972c184e4c92afee5b0053b82c
Внутрішній номер закупівлі:
8209842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-21-008485-b
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скарлат Сергій Дмитрович 380671568769 kombinat@rekord.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 643 425.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 217.12 UAH
Період уточнення:
21.01.2021 15:38 - 29.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2021 15:38 - 08.02.2021 00:00
Аукціон:
08.02.2021 15:41 - 08.02.2021 16:08
Період кваліфікації:
08.02.2021 16:08 - 17.02.2021 10:19
Період завантаження договору:
17.02.2021 10:19 - 09.03.2021 10:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”. (код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАФТОГАЗ ІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 15.02.2021 16:25 - 26.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36308885
-
Контактна особа:
Ольга Бухалова +380933793942 buhalova.olga@nd.ua
-
Адреса:
03067, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК ЧУГУЇВСЬКИЙ, будинок 19-А
Оскарження: 15.02.2021 16:25 - 26.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 245 431.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 449 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2021 16:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ЄВРОМАСТИЛА"
Оскарження: 17.02.2021 10:19 - 28.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33054189
-
Контактна особа:
Мурашкіна Лідія 380443924422 OFFICE@EVROSMAZKI.COM.UA http://evrosmazki.ua/
-
Адреса:
Україна, вул. Горлівська, буд. 200, Дарницький р-н, м.Київ, 02121
Оскарження: 17.02.2021 10:19 - 28.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 399 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2021 10:19
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "НКМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38520499
-
Контактна особа:
Сергій Мофа +380676170434 nkm.tender@gmail.com
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запорiжжя, ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, будинок 12
Початкова пропозиція
3 480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
a67bf92187d64e68abe2bf5841451f0d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-008485-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЄВРОМАСТИЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33054189
-
Контактна особа:
Мурашкіна Лідія 380443924422 OFFICE@EVROSMAZKI.COM.UA http://evrosmazki.ua/
-
Адреса:
Україна, вул. Горлівська, буд. 200, Дарницький р-н, м.Київ, 02121
Номер договору:
14/03-21
Сума договору:
2 450 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 041 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.03.2021 16:00
Статус:
Виконаний