-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”. (код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-008485-b
Завершена
3 643 425.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 217.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 217.12 UAH
Період оскарження:
21.01.2021 15:38 - 04.02.2021 00:00
Нічого не знайдено.