-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”. (код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
Оголошено тендер
3 643 425.00
UAH
Номер:
f7f3e10757504260afd4cce425f27132
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-21-004096-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 643 425.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”.
(код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
21.01.2021 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума3 643 425.00 UAH