-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”. (код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
2 450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a67bf92187d64e68abe2bf5841451f0d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-008485-b-c1
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Контактна особа:
Скарлат Сергій Дмитрович 380671568769 kombinat@rekord.gov.ua
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЄВРОМАСТИЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33054189
-
Контактна особа:
Мурашкіна Лідія 380443924422 OFFICE@EVROSMAZKI.COM.UA http://evrosmazki.ua/
-
Адреса:
Україна, вул. Горлівська, буд. 200, Дарницький р-н, м.Київ, 02121
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/03-21
Дата підписання:
05.03.2021 16:00
Період дії договору:
05.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 450 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 408 333.33 UAH)
Оплачено:
2 450 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 408 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання, яке складається з витратомірів-лічильників та необхідного устаткування для їх функціонування на чотирьох місцях видачі нафтопродуктів (автобензин, дизпаливо або авіагас) у автомобільні цистерни – далі Товар. Товар повинен забезпечувати окремий облік по кожному місцю видачі нафтопродуктів. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”. (код ДК 021:2015: 38420000-5 “Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів”)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації