-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Тендер Prozorro UA-2021-01-18-002578-b
Завершена
253 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 265.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 265.10 UAH
Номер:
8a4ca1d4e2c44c5e90cadb18a5c3e34e
Внутрішній номер закупівлі:
8166450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-18-002578-b
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Карпенко Валентина Степанівна +380459472202 brovaru-ugkg@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
253 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 265.10 UAH
Період уточнення:
18.01.2021 16:17 - 24.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2021 16:17 - 03.02.2021 16:22
Аукціон:
04.02.2021 12:17 - 04.02.2021 12:38
Період кваліфікації:
04.02.2021 12:38 - 10.02.2021 15:10
Період завантаження договору:
10.02.2021 15:10 - 02.03.2021 15:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється щомісячно після надання послуги
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "КОМКОН ГРУП"
Оскарження: 10.02.2021 15:10 - 21.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35509095
-
Контактна особа:
Вячеслав Хватков +380678230273 ppkomkon@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, будинок 7, корпус 1 А
Оскарження: 10.02.2021 15:10 - 21.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
199 486.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 486.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2021 15:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ПП "СОЮЗ РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374954
-
Контактна особа:
Володимир Віталійович Москаленко +380679112607 souzregion@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЯЧЕНКА, будинок 20-В, квартира 66
Початкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
62a11a3832244b16a65cf3a5d4e68533
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-18-002578-b-b1
Постачальник:
ПП "КОМКОН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35509095
-
Контактна особа:
Вячеслав Хватков +380678230273 ppkomkon@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, будинок 7, корпус 1 А
Номер договору:
БХ176
Сума договору:
199 392.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2021 00:00 - 30.06.2021 23:59
Дата підписання:
26.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний