-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
199 392.00
UAH без ПДВ
Номер:
62a11a3832244b16a65cf3a5d4e68533
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-18-002578-b-b1
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Контактна особа:
Карпенко Валентина Степанівна +380459472202 brovaru-ugkg@meta.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "КОМКОН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35509095
-
Контактна особа:
Вячеслав Хватков +380678230273 ppkomkon@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, будинок 7, корпус 1 А
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
БХ176
Дата підписання:
26.02.2021 00:00
Період дії договору:
26.02.2021 00:00 - 30.06.2021 23:59
Сума договору:
199 392.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
199 392.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2021
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
681dbcc5f566407481d7d63bd6602f1a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни договору враховуючи фактичний обсяг надання послуги з дати підписання договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано