-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги - за кодом CPV заДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Оголошено тендер
253 020.00
UAH
Номер:
d87a26ac3a6f4255aed4755058083810
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-18-001950-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
253 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги - за кодом CPV заДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.01.2021 15:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охоронні послуги - за кодом CPV заДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума253 020.00 UAH