-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 79710000 - 4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Тендер Prozorro UA-2021-01-18-002578-b
Завершена
253 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 265.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 265.10 UAH
Період оскарження:
18.01.2021 16:17 - 30.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.