• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція

Категорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: 0727fc604bf14cdd88a06457c29963d0
Внутрішній номер закупівлі: 8131533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-13-001291-b   
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Контактна особа: Майстеренко Лілія Володимирівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua https://osvitakakhovky.ks.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 750.00 UAH
Період уточнення: 13.01.2021 18:22 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2021 18:22 - 29.01.2021 00:00
Аукціон: 29.01.2021 15:11 - 29.01.2021 15:32
Період кваліфікації: 29.01.2021 15:32 - 03.02.2021 09:50
Період завантаження договору: 03.02.2021 09:50 - 23.02.2021 09:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 93600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Даяна-С"

Оскарження: 03.02.2021 09:50 - 14.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 336 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2021 09:50
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
Початкова пропозиція 348 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 6f26f8fb9a6a45b0a2a8a602997b5f9d
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-13-001291-b-b1
Постачальник: ТОВ "Даяна-С"
Номер договору: 24
Сума договору: 373 905.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.02.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 16.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
PDF
Доп.угода 3.PDF
Звіт
p7s
sign.p7s