• Відкриті торги
  • КЕП

Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: b9d28d68360944f4bdedb06f80a0a1eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-13-001497-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Каховської міської ради
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
Примітки: Місце знаходження замовника:74800 Україна Херсонська область місто Каховка вул. Фаїни Гаєнко будинок 6а. Категорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі:відповідно до абз. 1 п.5 ч.2 ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.01.2021 18:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH