-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-001291-b
Категорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
13.01.2021 18:22 - 19.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим