• Відкриті торги
  • КЕП

Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція

373 905.00 UAH без ПДВ
Номер: 6f26f8fb9a6a45b0a2a8a602997b5f9d
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-13-001291-b-b1
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Постачальник: ТОВ "Даяна-С"
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 24
Дата підписання: 16.02.2021 00:00
Період дії договору: 16.02.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 373 905.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 373 905.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі столові вищої категорії. ДК 021:2015 - 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 89025 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади На карті

Внесені зміни

    Номер: 3869c0013af94a49b10910958d28640c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись п. 1 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» 25.12.2015 року № 922-VIII зі змінами та ч. 1 п. 11.2 укладеного договору № 24 від 16.02.2021 року, сторони прийшли до згоди: 1. Зменшити обсяги закупівлі позиції № 1 в специфікації додатку № 1 до Договору № 24 від 16.02.2021 року, з урахуванням фактичної потреби та обсягу видатків замовника. 2. Пункт 3.1 Договору № 24 від 16.02.2021 року викласти у новій редакції: «Ціна цього договору становить 311 587,50 грн (Триста одинадцять тисяч п’ятсот вісімдесят сім гривень 50 копійок), без ПДВ/
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
договір
PDF
ДУ 1.PDF
    Номер: dd8a023a0d1a4d1bbc870d926e7c1a9c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись п. 10.2 Договору № 24 від 16.02.2021 року та пунктом 4 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) Сторони уклали дану Додаткову угоду про наступне: 1. Сторони домовились продовжити строк дії Договору № 24 від 16.02.2021року на строк достатній на проведення процедури закупівлі на 2022 рік .
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 2.PDF
    Номер: 49d69769fb3a4d3e8632f5a834e87a12
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись частиною 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) «дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку» згідно з пунктом 11.3 Договору № 24 від 16.02.2021 року, та частиною 1 статті 188 Господарського кодексу України, частиною 1 статті 652 Цивільного кодексу України Сторони уклали дану Додаткову угоду про наступне: 1. Постачальник зобов’язується поставити товар в порядку та за ціною, визначеною в Договорі № 24 від 16.02.2021 року в період з 01.01.2022р. по 31.03.2022 року включно. 2. Загальна сума вартості Договору № 24 від 16.02.2021року на момент підписання даної угоди з усіма змінами становить 373 905 гривень 00 копійок без ПДВ. Відповідно до затверджених видатків на 2022 рік в межах 20 % від суми договору про закупівлю зі змінами складає 62 317 гривень 50 копійок без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 10.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Доп.угода 3.PDF